Doprava

Česká pošta po České republice 60 Kč.


Balik bude odeslán do ruky nebo uložen na příslušnou pobočku České pošty dle Vašeho výběru. V případě, kdy chcete balík nechat uložit na poštu, ve vzkazu prosím napište: Balík na poštu.
Po předání balíků dopravci České pošty Vám bude odeslána SMS zpráva o převzetí balíku dopravcem a email o expedování objednávky s číslem balíku a odkazem na stránky České pošty pro sledování zásilky. Balík je v 99% případů doručen následující den po předání dopravci. V případě, kdy Vám balík není v tomto termínu doručen, kontaktujte prosím příslušnou pobočku s číslem balíku. Česká pošta obvykle nekontaktuje zákazníka voláním na mobil před doručením, jen posílá SMS zprávu. Pokud nebudete zastiženi na Vámi uvedené dodací adrese (doma, v práci atp.), bude balíček uložen 7 dní na příslušné poště.

Dobírka 15 Kč.


 

Osobní odběr.

Dodání na výdejnu může trvat až tři dny v závislosti na charakteru objednaného zboží.

​Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v prostorech výdejního místa na adrese: ul. Opálkova 1658, 18200 Praha 8. Po-Pá 12:00 - 18:30, So 10:00 - 13:00. Budova je hned za budovou m. Ládví. Jakmile pro Vás bude objednávka připravena, zašleme Vám SMS zprávu a můžete si ji vyzvednout. Objednávka bude uložena 5 pracovních dní. V případě, kdy během této doby objednávka nebude vyzvednuta, bude automaticky stornována a zboží bude vráceno do prodeje. Objednávky, u kterých je zvolen osobní odběr můžete zaplatit převodem na účet nebo v hotovosti při převzetí. Platba kartou při převzetí není možná, ale v nejbližším okolí (cca 10-15 m) je 5 bankomatů. Osobní odběr je zdarma, neúčtujeme žádné další poplatky. Vyčkejte prosím na SMS zprávu informující o připravení objendávky k odběru, poté si můžete zboží vyzvednout.  

Jak se k nám dostat? Metro C – stanice Ládví, Autobusy 103, 177, 183, 295, 348, 349, 368, 369 do zastávky Ládví, Tramvaj č. 10 do zastávky Ládví.
Sídlíme v budově Raiffeisen banky a prodejny Iceland ze strany parkoviště.

 


 

Zásilkovna.

Připojili jsme se k 10 000 eshopů, kteří využívají služeb Zásilkovny. Společnost provozuje celkem 824 poboček a stále roste. My Vám nyní nabízíme možnost zaslání Vašich objednávek na výdejní místa po celé České republice (jejich seznam naleznete v Košíku), a to za báječnou cenu, jen 39 Kč! 

Upozorňujeme, že služba je váhově omezená na 5kg. V případě těžší zásilky Vám služba může být naúčtována 2x a objednávka zaslána ve dvou balících. Doporučujeme pro větší objednávky zvolit jiného dopravce. 

Jak služba funguje?

Od předání, jsou balíčky běžně doručeny do druhé dne na zvolenou pobočku. Služba Zásilkovny nabízí možnost sledování balíčku online, proto budete vždy vědět, v jaké fázi se Vaše zásilka nachází. Číslo pro sledování, Vám přepravce zašle e-mailem, jakmile mu předáme Vaši objednávku. Aź bude zboží připraveno na pobočce k vyzvednutí, bude Vám zaslána bezplatná SMS, ve které Vám bude přiděleno heslo, potřebné k vyzvednutí zásilky. Od této chvíle si balíček můžete vyzvednout do 7 dnů.